Kontakt

Porozmawiajmy o zapachach

Jeżeli nie znalazłeś /aś swojego ulubionego zapachu, napisz do nas lub skorzystaj z formularza poniżej, a dołożymy wszelkich starań, żebyś był zadowolony.

Godziny Pracy

Pon - Sob / 9:00 - 18:00

Napisz wiadomość


  Najczęściej zadawane pytania

  Testery stosowane są w perfumeriach stacjonarnych, by klienci mogli zapoznać się z zapachem perfum. Ze względu na to, że nie są one tworzone w celu sprzedaży, ich opakowania nie są ozdobne. Tester różni się od klasycznego produktu tym, że zapakowany jest w biały kartonik.
  Kupując u nas masz 100% gwarancji, że produkt jest w pełni zgodny z opisem. Nie przepłacaj w drogeriach, skorzystaj z naszej oferty.
  Zakupy w naszym sklepie są w pełni bezpieczne, nie pobieramy żadnej opłaty z góry, a więc płacisz dopiero przy odebraniu przesyłki.
  Produkty wysyłamy za pobraniem korzystając z usług paczkomatów lub firmy kurierskiej.

  Każdy Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni i obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni, jeśli towar został zakupiony na odległość.

  Aby zwrot bądź wymiana zostały uznane prosimy Państwa o poinformowanie nas o swojej decyzji oraz wysłanie do nas maila na adres kontakt@lotina.pl

  Wówczas przekażemy Państwu instrukcje co do dalszych kroków.

  Po udanym przebiegu zwrotu produktów zwrócimy Państwu na konto otrzymane od Państwa płatności, nie później niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.